Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 32,0% sub estimat

Inlocuire conducta refulare ape uzate SP0, Dn 1000 mm, intre str. Brizei si SEAU Constanta Sud, localitatea Constanta, jud. Constanta

Număr anunț
SCN1157582
Autoritate contractantă
RAJA S.A CONSTANTA (CUI 1890420)
Furnizor / câștigător
LUXCONSTRUCT SRL (CUI 17672995)
Cod CPV
45231113-0 · Lucrari de inlocuire a conductelor (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.741.593,57 RON
Valoare atribuită
1.184.317,91 RON 32,0% sub estimat
Data publicării
27.12.2024 11:14
Anunț de atribuire
SCNA1118942
Termen limită
28.01.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1234687

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 10 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
LUXCONSTRUCT SRL CUI 17672995
Asociați 1
PESIT ROM SRL CUI RO 6454120
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 7 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.184.317,91 RON

din 1.741.593,57 RON estimat 32,0%

Adjudecat la 68,0% din estimat · economie 557.275,66 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.