Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 18,2% sub estimat
Executie de lucrari pentru proiectul ”Modernizare drumuri si strazi in comuna Lazareni, judetul Bihor”
- Număr anunț
- SCN1157637
- Autoritate contractantă
- COMUNA LAZARENI (CUI 4660751)
- Furnizor / câștigător
- ANTREPRIZA DE REPARATII SI LUCRARI A R L CLUJ SA (CUI 9478840)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.014.610,42 RON
- Valoare atribuită
- 9.013.669,04 RON 18,2% sub estimat
- Data publicării
- 30.12.2024 11:53
- Anunț de atribuire
- SCNA1122135
- Termen limită
- 21.01.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1234935
Documente
Documentația de atribuire
- 00.Liste de cantitati-semnat.pdf.p7s
- 00.Parte scrisa-Lazareni-semnat.pdf.p7s
- 6. Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- AC-semnat.pdf.p7s
- DSP-semnat.pdf.p7s
- Energie electrica-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1234935.pdf
- Mediu-semnat.pdf.p7s
- Parte desenata-Lazareni-semnat.pdf.p7s
- Politie-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANTREPRIZA DE REPARATII SI LUCRARI A R L CLUJ SA CUI RO 9478840
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
COPOS CONSTRUCŢII S.R.L. CUI 15190310
Asociați 1
CML.RO SRL CUI RO 9337248
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
DUMEXIM SRL CUI RO 16057895
Valoare atribuită
9.013.669,04 RON
din 11.014.610,42 RON estimat
18,2%
Adjudecat la 81,8% din estimat · economie 2.000.941,38 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.