Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 14,7% sub estimat
Contract ascensor persoane - sediul DRV Galati
- Număr anunț
- SCN1157620
- Autoritate contractantă
- Autoritatea Vamala Romana (CUI 45789320)
- Furnizor / câștigător
- B ASCENSORUL TEHNIC S.R.L. (CUI 23332610)
- Cod CPV
- 42416100-6 · Ascensoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 150.000 RON
- Valoare atribuită
- 127.905,51 RON 14,7% sub estimat
- Data publicării
- 30.12.2024 09:34
- Anunț de atribuire
- SCNA1120069
- Termen limită
- 20.01.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1234762
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini_241219_144820_semnat.pdf
- FisaDate_DF1234762.pdf
- Formulare_semnat.docx.p7s
- model contract_241219_144739_semnat.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
B ASCENSORUL TEHNIC S.R.L. CUI 23332610
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
IFMA CUI RO448269
Valoare atribuită
127.905,51 RON
din 150.000 RON estimat
14,7%
Adjudecat la 85,3% din estimat · economie 22.094,49 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.