Atribuită Anunț de participare

’’SISTEME INTELIGENTE DE MANAGEMENT LOCAL PENTRU DEZVOLTAREA DE SERVICII SI STRUCTURI DE SPRIJIN, SPECIALIZATE PENTRU ADMINISTRATIA PUBLICA COMUNA SLOBOZIA’’, Judetul ARGES

Număr anunț
SCN1157696
Autoritate contractantă
COMUNA SLOBOZIA ARGES(Primaria Slobozia) (CUI 4544013)
Furnizor / câștigător
GEODATA SERVICES S.R.L. (CUI 40188478)
Cod CPV
72512000-7 · Servicii de gestionare a documentelor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
519.565 RON
Valoare atribuită
519.560 RON
Data publicării
31.12.2024 15:15
Anunț de atribuire
SCNA1117322
Termen limită
17.01.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1235154

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

519.560 RON

din 519.565 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.