Atribuită
Anunț de participare
Furnizare materiale si echipamente didactice pentru dotarea atelierului de practica mecanica în cadrul proiectului: „DOTAREA CU MOBILIER, MATERIALE DIDACTICE ŞI ECHIPAMENTE DIGITALE A UNITĂȚILOR DE ÎNVĂȚĂMÂNT PREUNIVERSITAR DIN COMUNA VEDEA, JUDEȚUL ARGEȘ
- Număr anunț
- SCN1157716
- Autoritate contractantă
- COMUNA VEDEA (CUI 5050573)
- Furnizor / câștigător
- M & M FRIMAR SRL (CUI 15290794)
- Cod CPV
- 39162100-6 · Material pedagogic (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 327.375,94 RON
- Valoare atribuită
- 327.310 RON
- Data publicării
- 03.01.2025 10:45
- Anunț de atribuire
- SCNA1116911
- Termen limită
- 13.01.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1234999
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini Atelier practica Vedea.pdf.p7s
- Contract furnizare echipamente Atelier Mecanica VEDEA.pdf.p7s
- FisaDate_DF1234999.pdf
- Fise tehnice Atelier Mecanica.pdf.p7s
- Formulare si modele documente ATELIER MECANICA .pdf.p7s
- Sectiunea-VI.2-Formular-propunere-tehnica (4).pdf.p7s
- Sect. VI.1. Formular-Propunere-financiara ATELIER MECANICA VEDEA.pdf.p7s
- Tabel factori de evaluare (5).pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
M & M FRIMAR SRL CUI RO15290794
Valoare atribuită
327.310 RON
din 327.375,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro