Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 6,7% sub estimat

Dotarea cu echipamente ITC, mobilier si materiale didactice a Scolii Gimnaziale Barghis si a structurilor acesteia din Comuna Barghis, Judetul Sibiu

Număr anunț
SCN1157769
Autoritate contractantă
COMUNA BIRGHIS (CUI 4406088)
Furnizor / câștigător
EVO COMPUTERS S.R.L. (CUI 20463883)
Cod CPV
30195200-4 · Table electronice cu posibilitate de copiere sau accesorii (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
297.898,35 RON
Valoare atribuită
278.000 RON 6,7% sub estimat
Data publicării
09.01.2025 08:51
Anunț de atribuire
SCNA1121113
Termen limită
20.01.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1235210

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
EVO COMPUTERS S.R.L. CUI RO20463883
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ALTA CONSULT SRL CUI 14352988

Valoare atribuită

278.000 RON

din 297.898,35 RON estimat 6,7%

Adjudecat la 93,3% din estimat · economie 19.898,35 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.