Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 36,9% sub estimat

Achiziționare pachete alimentare-din Cadrul programului național Masă sănătoasă

Număr anunț
SCN1157800
Autoritate contractantă
Municipiul Sfantu Gheorghe (CUI 4404605)
Furnizor / câștigător
MEGANOVA SRL (CUI 7848750)
Cod CPV
15897300-5 · Pachete de alimente (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
376.147 RON
Valoare atribuită
237.193,55 RON 36,9% sub estimat
Data publicării
10.01.2025 09:49
Anunț de atribuire
SCNA1117822
Termen limită
22.01.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1235257

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEGANOVA SRL CUI RO 7848750

Valoare atribuită

237.193,55 RON

din 376.147 RON estimat 36,9%

Adjudecat la 63,1% din estimat · economie 138.953,45 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.