Anulată
Anunț de participare
Masuri de conservare activa in vederea realizarii infrastructurii de mediu ”, in cadrul proiectului Implementarea de masuri active pentru conservarea biodiversitatii pe teritoriul Geoparcului Platoul Mehedinti si al ariilor naturale protejate cu care se suprapune
- Număr anunț
- SCN1157794
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA ADMINISTRAREA GEOPARCULUI PLATOUL MEHEDINTI (CUI 31019178)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.018.974,36 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 10.01.2025 09:02
- Anunț de atribuire
- SCNA1117643
- Termen limită
- 28.01.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1234630
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 1.018.974,36 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Masuri de conservare activa in vederea realizarii infrastructur… | 327.234,36 RON | Anulat | — |
| 2 | Masuri de conservare activa in vederea realizarii infrastructur… | 691.740 RON | Anulat | — |
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.