Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 14,5% sub estimat

DOTARE SVSU CU UTILAJE PENTRU GESTIONAREA SITUAȚIILOR DE URGENȚĂ ÎN COMUNA CUCA, JUDEȚUL ARGEȘ

Număr anunț
SCN1157848
Autoritate contractantă
COMUNA CUCA (CUI 4122108)
Furnizor / câștigător
CRISMONI GENERAL COM SRL (CUI 8398905)
Cod CPV
43310000-9 · Utilaje pentru lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
374.165,12 RON
Valoare atribuită
320.000 RON 14,5% sub estimat
Data publicării
13.01.2025 15:59
Anunț de atribuire
SCNA1117688
Termen limită
28.01.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1235310

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
TOPAUTO COM SA CUI RO 8440619

Valoare atribuită

320.000 RON

din 374.165,12 RON estimat 14,5%

Adjudecat la 85,5% din estimat · economie 54.165,12 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.