Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,9% sub estimat

Dotarea cu echipamente digitale a unitatilor de invatamant preuniversitar si a unitatilor conexe, prin PNRR, in cadrul proiectului “MODERNIZAREA UNITĂȚILOR DE ÎNVĂȚĂMÂNT DIN UAT MÂNDRA, JUDEȚUL BRAȘOV, PRIN DOTAREA CU ECHIPAMENTE DIGITALE ȘI MOBILIER”

Număr anunț
SCN1157892
Autoritate contractantă
COMUNA MANDRA (CUI 4384605)
Furnizor / câștigător
EVO COMPUTERS S.R.L. (CUI 20463883)
Cod CPV
30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
311.792 RON
Valoare atribuită
293.250 RON 5,9% sub estimat
Data publicării
14.01.2025 17:57
Anunț de atribuire
SCNA1123434
Termen limită
03.02.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1235417

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
EVO COMPUTERS S.R.L. CUI RO20463883
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
JACOB TODAY SRL CUI RO 25109101
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

293.250 RON

din 311.792 RON estimat 5,9%

Adjudecat la 94,1% din estimat · economie 18.542 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.