Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
ÎNFIINȚARE REȚEA CANALIZARE ÎN LOCALITATEA PIETROIU ȘI EXTINDERE REȚEA CANALIZARE ÎN LOCALITATEA BALDOVINESTI, COMUNA VĂDENI
- Număr anunț
- SCN1157890
- Autoritate contractantă
- UNITATEA ADMINISTRATIV TERITORIALA A COMUNEI VADENI (CUI 4342650)
- Furnizor / câștigător
- TANCRAD SRL (CUI 8006670)
- Cod CPV
- 45232400-6 · Lucrari de constructii de canalizare de ape reziduale (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.687.949,60 RON
- Valoare atribuită
- 13.660.574 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 14.01.2025 16:31
- Anunț de atribuire
- SCNA1117590
- Termen limită
- 30.01.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1235437
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI_Part1.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI_Part2.pdf.p7s
- Contract de proiectare si executie lucrari PNI canalizare.pdf.p7s
- FisaDate_DF1235437.pdf
- FORMULARE.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
TANCRAD SRL CUI RO 8006670
Subcontractanți 1
SEDGA CONSTRUCT SRL CUI RO18102852
Terți + subcontractanți 1
AQUA TECHNOLOGY DESIGN SRL CUI RO 32900868
Valoare atribuită
13.660.574 RON
din 13.687.949,60 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 27.375,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.