Anulată Anunț de participare

„Dotarea cu mobilier, materiale didactice și echipamente digitale a unității de învățământ preuniversitar și a unităților conexe - Consiliul Județean Ilfov” finanțat prin Planul Național de Redresare și Reziliență \Pilonul VI. Politici pentru noua generație\Componenta C15: Educație

Număr anunț
SCN1157873
Autoritate contractantă
JUDETUL ILFOV - CONSILIUL JUDETEAN (CUI 4192545)
Cod CPV
39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
59.650,73 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
14.01.2025 09:46
Anunț de atribuire
SCNA1116927
Termen limită
27.01.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1235363

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 59.650,73 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Mobilier și material didactic 45.650,73 RON Anulat
2 Echipamente digitale 14.000 RON Anulat

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.