Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 12,0% sub estimat
Furnizare carburant (benzină fără plumb și motorină EURO 5) pe baza de carduri valorice.
- Număr anunț
- CN1001913
- Autoritate contractantă
- SC SALPITFLOR GREEN SA (CUI 27393335)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
- Cod CPV
- 09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.087.760 RON
- Valoare atribuită
- 957.520 RON 12,0% sub estimat
- Data publicării
- 30.06.2018 01:53
- Anunț de atribuire
- CAN1005609
- Termen limită
- 20.07.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 124-281579
- Documentație de atribuire
- DF1013253
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini carburant-semnat.PDF.p7s
- clauze contractuale.doc
- dECLARATII DE CONFORMITATE-semnat.PDF.p7s
- FisaDate_DF1013253.pdf
- Fisa de date-semnat.pdf.p7s
- Formulare-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Oferta 2
Individuala
Ofertant
OMV PETROM MARKETING SRL CUI RO 11201891
Oferta 3
Individuala
Ofertant
LUKOIL ROMANIA SRL CUI RO 10547022
Valoare atribuită
957.520 RON
din 1.087.760 RON estimat
12,0%
Adjudecat la 88,0% din estimat · economie 130.240 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.