Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 9,7% sub estimat

Furnizare carburanți auto pe bază de carduri

Număr anunț
SCN1157916
Autoritate contractantă
Municipiul Moinesti (CUI 4591490)
Furnizor / câștigător
LUKOIL ROMANIA SRL (CUI 10547022)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
777.000 RON
Valoare atribuită
701.526 RON 9,7% sub estimat
Data publicării
15.01.2025 16:13
Anunț de atribuire
SCNA1117814
Termen limită
17.02.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1235468

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
LUKOIL ROMANIA SRL CUI RO 10547022

Valoare atribuită

701.526 RON

din 777.000 RON estimat 9,7%

Adjudecat la 90,3% din estimat · economie 75.474 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.