Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 17,3% sub estimat

Proiectare – faza adaptare la amplasament, execuție lucrări si asistență tehnică din partea proiectantului pe perioada executiei lucrarilor pentru obiectivul de investiții: Construire cresa in satul Bancu, comuna Ciucsangeorgiu, judetul Harghita-14370

Număr anunț
SCN1157945
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA (CUI 14273221)
Furnizor / câștigător
TIN EXPERT CONSTRUCT SRL (CUI 36138595)
Cod CPV
45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.858.323,12 RON
Valoare atribuită
8.974.618,07 RON 17,3% sub estimat
Data publicării
16.01.2025 09:16
Anunț de atribuire
SCNA1118871
Termen limită
03.02.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1235478

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 2
ARHI BOX SRL CUI 22943829
INST-NISTOR SRL CUI RO 566132
Subcontractanți 3
ABCONY SERV S.R.L. CUI RO 32687612
BEST ERNST SRL CUI RO 24993378
ROTA INST SRL CUI RO23632642
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 2
GLOBAL PROIECT SRL CUI RO17590585
RCS ELECTRO SRL CUI 22852879
Terți + subcontractanți 2
SAM CONCEPT SRL CUI RO35663847
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
VIADUCT SRL CUI RO 6682608
Asociați 1
Subcontractanți 9
ALTON GROUP SRL CUI RO 12097439
ARAMIS-RO SRL CUI RO10827065
AVYAN PROIECT SRL CUI RO36956586
INSORAS CENTER SRL CUI RO 28143868
MOLPOP SERVIS SRL CUI RO 6926168
TERRA-COM SRL CUI RO 4845270
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

8.974.618,07 RON

din 10.858.323,12 RON estimat 17,3%

Adjudecat la 82,7% din estimat · economie 1.883.705,05 RON

Deschise acum pe acest cod

345 licitații deschise pe 45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau par…

Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuit
Salvează licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.