Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 32,7% sub estimat
Achiziție echipamente IT&C pentru experții angajați în cadrul proiectului cod MySMIS2021 329629
- Număr anunț
- SCN1157937
- Autoritate contractantă
- Ministerul Investitiilor si Proiectelor Europene (CUI 38918422)
- Furnizor / câștigător
- AS COMPUTER CRAIOVA SRL (CUI 6779113)
- Cod CPV
- 30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 475.071,50 RON
- Valoare atribuită
- 319.510 RON 32,7% sub estimat
- Data publicării
- 16.01.2025 08:25
- Anunț de atribuire
- SCNA1118780
- Termen limită
- 30.01.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1235473
Documente
Documentația de atribuire
- Contract model Echip ItC DCSMISIT-Final PUBLIC.docx.p7s
- CS echipamente IT 329629 Final 2025 PUBLIC.docx.p7s
- FisaDate_DF1235473.pdf
- Formular nr. 1,2,5,6,8.docx.p7s
- Formular nr. 3 Formularul nr. 4.docx.p7s
- Formular nr. 7 propunere tehnica .docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AS COMPUTER CRAIOVA SRL CUI RO 6779113
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Valoare atribuită
319.510 RON
din 475.071,50 RON estimat
32,7%
Adjudecat la 67,3% din estimat · economie 155.561,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.