Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 13,6% sub estimat

Executia de lucrari pentru obiectivul: „Independenta energetica a institutiilor publice din UAT Orasul Alesd ca urmare a procedurii de energie din surse regenerabile, CEF Oras Alesd (P = 0,99 MW)”

Număr anunț
SCN1158008
Autoritate contractantă
ORASUL ALESD (CUI 4348920)
Furnizor / câștigător
AMINALUX SRL (CUI 35244709)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.207.499,99 RON
Valoare atribuită
3.635.639,42 RON 13,6% sub estimat
Data publicării
17.01.2025 21:40
Anunț de atribuire
SCNA1121096
Termen limită
03.02.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1235561

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
AMINALUX SRL CUI RO 35244709
Asociați 2
AMBIENT SYSTEMS SRL CUI RO 13422058
SURSE ALTERNATIVE CUI 1020600024155
Subcontractanți 2
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

3.635.639,42 RON

din 4.207.499,99 RON estimat 13,6%

Adjudecat la 86,4% din estimat · economie 571.860,57 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.