Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 8,5% sub estimat

EXECUTIA DE LUCRARI PENTRU OBIECTIVUL DE INVESTITII – CREŞTEREA EFICIENŢEI ENERGETICE ŞI GESTIONAREA INTELIGENTĂ A ENERGIEI ÎN CLĂDIRILE PUBLICE CU DESTINAŢIE DE CĂMIN CULTURAL SAT SOSDEA , COMUNA MĂURENI

Număr anunț
SCN1158004
Autoritate contractantă
COMUNA MAURENI (CONSILIUL LOCAL MAURENI) (CUI 3227491)
Furnizor / câștigător
GLOBAL BAUSYSTEM FACILITY MANAGEMENT SRL (CUI 35496382)
Cod CPV
45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.137.233 RON
Valoare atribuită
1.040.770,41 RON 8,5% sub estimat
Data publicării
17.01.2025 16:27
Anunț de atribuire
SCNA1117477
Termen limită
03.02.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1235627

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 2
ELECTRO EUROSTAR SRL CUI RO14921595
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
BENE FACTUM S.R.L. CUI RO18788972
Subcontractanți 1
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1

Valoare atribuită

1.040.770,41 RON

din 1.137.233 RON estimat 8,5%

Adjudecat la 91,5% din estimat · economie 96.462,59 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.