Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 73,8% sub estimat

Videoproiector, display-tablă interactivă, sistem videoconferinţă - 2 loturi

Număr anunț
SCN1158027
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
ELTEK MULTIMEDIA (CUI 21340382)
Cod CPV
38652120-7 · Videoproiectoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
59.101,44 RON
Valoare atribuită
15.481 RON 73,8% sub estimat
Data publicării
20.01.2025 09:23
Anunț de atribuire
SCNA1117396
Termen limită
31.01.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1235649

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 59.101,44 RON Adjudecat: 15.481 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Videoproiector 41.071,41 RON Anulat
2 Display-tablă interactivă, sistem videoconferinţă 18.030,03 RON ELTEK MULTIMEDIA 15.481 RON ↓14,1%

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELTEK MULTIMEDIA CUI RO 21340382
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ATEX COMPUTER SRL CUI RO 2885022
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

15.481 RON

din 59.101,44 RON estimat 73,8%

Adjudecat la 26,2% din estimat · economie 43.620,44 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.