Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,6% sub estimat
FURNIZARE ALIMENTE PENTRU CRESELE AFLATE IN ADMINISTRAREA CRESEI PITESTI
- Număr anunț
- SCN1158023
- Autoritate contractantă
- CRESA PITESTI (CUI 46517499)
- Furnizor / câștigător
- BRĂDET SRL (CUI 14062704)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 242.244,70 RON
- Valoare atribuită
- 238.391,05 RON 1,6% sub estimat
- Data publicării
- 20.01.2025 08:42
- Anunț de atribuire
- SCNA1117803
- Termen limită
- 03.02.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1235632
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 242.244,70 RON Adjudecat: 238.391,05 RON
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VEL PITAR SA CUI RO 21229091
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BRĂDET SRL CUI RO14062704
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
PAN - PARTENER SPEDITION ARG SRL CUI 30399265
Valoare atribuită
238.391,05 RON
din 242.244,70 RON estimat
1,6%
Adjudecat la 98,4% din estimat · economie 3.853,65 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.