Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 6,0% sub estimat

Proiectare şi execuţie “CONSTRUIRE SALĂ SPORT SI ACTIVITĂTI RECREATIVE ŞCOALA GIMNAZIALĂ SPECIALĂ CONSTANTIN PĂUNESCU TECUCI , JUDEŢUL GALAŢI”

Număr anunț
SCN1158018
Autoritate contractantă
JUDETUL GALATI (CUI 3127476)
Furnizor / câștigător
VILA GENERAL CONSTRUCT S.A. (CUI 1642602)
Cod CPV
45212000-6 · Lucrari de constructii de cladiri destinate activitatilor de recreere, sportive, culturale, de cazare si restaurante (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.211.933,88 RON
Valoare atribuită
1.139.262,40 RON 6,0% sub estimat
Data publicării
20.01.2025 08:32
Anunț de atribuire
SCNA1118542
Termen limită
24.02.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1235625

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1

Valoare atribuită

1.139.262,40 RON

din 1.211.933,88 RON estimat 6,0%

Adjudecat la 94,0% din estimat · economie 72.671,48 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.