Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,0% sub estimat

Servicii de catering pentru programul "Masa sănătoasă " in Comuna Homocea, judetul Vrancea în anul 2025

Număr anunț
SCN1158089
Autoritate contractantă
COMUNA HOMOCEA (CUI 4350688)
Furnizor / câștigător
ATLANTIC TRANS SRL (CUI 1455850)
Cod CPV
55524000-9 · Servicii de catering pentru scoli (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
976.547,20 RON
Valoare atribuită
956.675,60 RON 2,0% sub estimat
Data publicării
21.01.2025 17:08
Anunț de atribuire
SCNA1118115
Termen limită
04.02.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1235791

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ATLANTIC TRANS SRL CUI RO1455850
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
LEOSERVCRIS SRL CUI RO15431788

Valoare atribuită

956.675,60 RON

din 976.547,20 RON estimat 2,0%

Adjudecat la 98,0% din estimat · economie 19.871,60 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.