Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,6% sub estimat

Furnizare mobilier scolar in cadrul proiectului „Dotarea cu mobilier, materiale didactice și echipamente a unităților de învățământ din comuna Somova, județul Tulcea”

Număr anunț
SCN1158086
Autoritate contractantă
COMUNA SOMOVA (CUI 4508649)
Furnizor / câștigător
WOODART SRL (CUI 11287940)
Cod CPV
39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
342.122,32 RON
Valoare atribuită
336.640 RON 1,6% sub estimat
Data publicării
21.01.2025 15:54
Anunț de atribuire
SCNA1117910
Termen limită
31.01.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1235815

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
WOODART SRL CUI RO 11287940
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
TITAN TRACO SA CUI RO 341040

Valoare atribuită

336.640 RON

din 342.122,32 RON estimat 1,6%

Adjudecat la 98,4% din estimat · economie 5.482,32 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.