Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,0% sub estimat
Execuție lucrări pentru obiectivul de investiții ,,Eficentizarea energetica pentru gradinita nr.3 din comuna Straja, judetul Suceava”
- Număr anunț
- SCN1158059
- Autoritate contractantă
- COMUNA STRAJA (CUI 4441360)
- Furnizor / câștigător
- TIMAOS SRL (CUI 25650173)
- Cod CPV
- 45321000-3 · Lucrari de izolare termica (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.130.184,31 RON
- Valoare atribuită
- 1.107.580,62 RON 2,0% sub estimat
- Data publicării
- 21.01.2025 08:42
- Anunț de atribuire
- SCNA1122066
- Termen limită
- 10.02.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1235688
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini grad nr. 3.pdf.p7s
- Contract achizitie publica executie .doc.p7s
- FisaDate_DF1235688.pdf
- Liste cantitati gradinita Straja actualizat.pdf.p7s
- PTH GRADINITA.rar.p7s
- Sectiunea formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
TIMAOS SRL CUI RO25650173
Asociați 1
CERAMICA STIL SRL CUI RO29317296
Subcontractanți 1
TUMIM ENERGY S.R.L. CUI 38579563
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ILISOICONSTRUCŢII GENERALE S.R.L. CUI RO31251924
Subcontractanți 3
DANIGNISIM S.R.L. CUI 35907526
NOVA ELECTRIC SRL CUI RO 20986157
CHIDRA SRL CUI RO22620321
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
NORD CONSTRUCT KMD S.R.L. CUI 43684468
Subcontractanți 4
ADALDE S.R.L. CUI RO34932599
CAR BOC S.R.L. CUI RO16571992
IDEAL SECURITY SRL CUI 38206416
TUMIM ENERGY S.R.L. CUI 38579563
Valoare atribuită
1.107.580,62 RON
din 1.130.184,31 RON estimat
2,0%
Adjudecat la 98,0% din estimat · economie 22.603,69 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.