Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

Proiectare, execuție lucrări si asistenta tehnica din partea proiectantului pentru obiectivul de investiţie “MODERNIZARE DRUMURI COMUNALE IN SATELE DORNA-ARINI, COZANESTI, GHEORGHITENI SI SUNATORI, COMUNA DORNA-ARINI, JUDETUL SUCEAVA”

Număr anunț
SCN1158144
Autoritate contractantă
COMUNA DORNA ARINI (CUI 6576100)
Furnizor / câștigător
INDEMINAREA PRODCOM SRL (CUI 4346571)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.767.415,92 RON
Valoare atribuită
4.759.502,55 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
23.01.2025 10:55
Anunț de atribuire
SCNA1119033
Termen limită
10.02.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1235888

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1

Valoare atribuită

4.759.502,55 RON

din 4.767.415,92 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 7.913,37 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.