Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,9% sub estimat
Servicii organizare eveniment - ,,MUZEELE PRIN OCHII COPIILOR"
- Număr anunț
- SCN1158138
- Autoritate contractantă
- JUDETUL GALATI (CUI 3127476)
- Furnizor / câștigător
- AVANGARDE BUSINESS GROUP SRL (CUI 32128882)
- Cod CPV
- 79952100-3 · Servicii de organizare de evenimente culturale (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 366.212,78 RON
- Valoare atribuită
- 355.716 RON 2,9% sub estimat
- Data publicării
- 23.01.2025 08:37
- Anunț de atribuire
- SCNA1119697
- Termen limită
- 24.02.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1235858
Documente
Documentația de atribuire
- ANEXA 1.pdf.p7s
- ANEXA 2.pdf.p7s
- ANEXA 3.pdf.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- CONTRACT SERVICII (model).docx.p7s
- FisaDate_DF1235858.pdf
- FORMULARE - Muzeele prin ochii copiilor.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AVANGARDE BUSINESS GROUP SRL CUI 32128882
Valoare atribuită
355.716 RON
din 366.212,78 RON estimat
2,9%
Adjudecat la 97,1% din estimat · economie 10.496,78 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.