Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 18,3% sub estimat
TIC si licente software pentru lotul 3 la Scoala Gimnaziala Sfantul Nicolae, Targu Jiu in cadrul proiectului „ Cresterea calitatii infrastructurii de invatamant prin dotarea cu echipamente digitale, mobilier si materiale didactice a unitatilor de invatamant din municipiul Targu Jiu „
- Număr anunț
- CN1077303
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Targu Jiu (CUI 4956065)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY TECHNOLOGY S.R.L. (CUI 25146010)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29.513,40 RON
- Valoare atribuită
- 24.100 RON 18,3% sub estimat
- Data publicării
- 24.01.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1147734
- Termen limită
- 10.03.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 52991-2025
- Documentație de atribuire
- DF1235917
Documente
Documentația de atribuire
- CS echipamente IT Sc Gim Sf Nicolae.pdf.p7s
- draft contract .doc.p7s
- FisaDate_DF1235917.pdf
- Formulare echipamente TIC.doc.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SAFETY TECHNOLOGY S.R.L. CUI RO 25146010
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
STARCHASER S.R.L. CUI RO6491993
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ELTOP SRL CUI RO 2159798
Valoare atribuită
24.100 RON
din 29.513,40 RON estimat
18,3%
Adjudecat la 81,7% din estimat · economie 5.413,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.