În evaluare Anunț de participare

MODERNIZARE, DEZVOLTARE ȘI EXTINDERE POL NEUROVASCULAR ȘI POLITRAUMATOLOGIE ȘI CHIRURGIE DE ÎNALTĂ PRECIZIE ÎN CADRUL OBIECTIVULUI MIXT DE INVESTIȚIE „MODERNIZAREA ȘI EXTINDEREA SCJUPBT”

Număr anunț
CN1077294
Cod CPV
45215120-4 · Lucrari de constructii de cladiri pentru servicii medicale specializate (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
În evaluare
Termenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
829.281.071,68 RON
Data publicării
24.01.2025 13:00
Termen limită
26.06.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
52422-2025
Documentație de atribuire
DF1236045

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Individuala
Subcontractanți 12
CAPABIL SRL CUI RO6309170
DARO PROIECT SRL CUI RO 13255090
DOSETIMPEX SRL CUI RO 6825635
INTER MAX SRL CUI 11091187
MEDICAL GAZPLUS SRL CUI RO32666172
OTIS LIFT SRL CUI RO 7782044
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Subcontractanți 13
DACORUM GRUP SRL CUI RO 11609301
D.Z. MEDICALE CUI 01613570983
ELECTROPLUS SRL CUI RO 13790700
HIGH-TECH CLIMA S.A. CUI RO16645925
MITHRAS BUILD SRL CUI RO 27811993
BLUART ROM GRUP SRL CUI RO 24348143
TERMHIDRO SRL CUI RO 22182663
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
Asociați 4
CUBICON INVEST SRL CUI RO 23244918
RIOLA-MODULE LTD CUI 21650831
Subcontractanți 11
ABCONY SERV S.R.L. CUI RO 32687612
AXIS SECURITY SRL CUI 29593330
CONSUS ELECTRIC SRL CUI RO22446757
CSP PROIECT LINE SRL CUI RO29455388
INTERCOM ENERGY SRL CUI RO 33425601
MEDICAL GAZPLUS SRL CUI RO32666172
SEIV INSTAL SRL CUI RO17658796
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare estimată

829.281.071,68 RON

Deschise acum pe acest cod

2 licitații deschise pe 45215120-4 · Lucrari de constructii de cladiri pentr…

Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuit
Salvează licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.