Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 26,1% sub estimat
Extindere, reabilitare, modernizare și dotare Secția de Recuperare Neuropsihomotorie în cadrul Spitalului Clinic de Urgență pentru Copii “Sf Ioan” Galați – proiectare și execuție
- Număr anunț
- CN1077302
- Autoritate contractantă
- Municipiul Galati (CUI 3814810)
- Furnizor / câștigător
- CONSUMCOOP GALATI (CUI 1644689)
- Cod CPV
- 45215140-0 · Lucrari de constructii de unitati spitalicesti (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.506.126 RON
- Valoare atribuită
- 16.636.486,07 RON 26,1% sub estimat
- Data publicării
- 24.01.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1152839
- Termen limită
- 24.03.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 51871-2025
- Documentație de atribuire
- DF1235957
Documente
Documentația de atribuire
- 1. Acord Contractual - proiectare si executie Sp Copii.docx.p7s
- caiet de sarcini-signed.pdf
- documentatia tehnica.part1.rar.p7s
- documentatia tehnica.part2.rar.p7s
- FisaDate_DF1235957.pdf
- HCL 241-signed.pdf
- Model formulare proiectare si executie.docx.p7s
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
COOP GALATI CUI 1644689
Asociați 1
SUBMIT SRL CUI 34025638
Terți susținători 1
Idecon S.A.U. Zaragoza CUI ES-A50042407
Subcontractanți 6
ALMAR ELECTRIC SRL CUI RO 24123566
ATRIA CONCEPT SRL CUI 35988245
IFMA CUI RO448269
MAR - INA - PRODPREST SRL CUI RO 5202760
MOBILNET GROUP SRL CUI RO 16227965
SHEQSAFE CONSULTING SRL CUI RO37631191
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
AUDIOTECH MULTIMEDIA GROUP SRL CUI RO17867768
Terți + subcontractanți 2
MOLDPROIECT-ASD SRL CUI RO 15693410
TOP LINE CONSTRUCT S.R.L. CUI RO 34251414
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
MOVILAND MET SRL CUI RO 33559735
Subcontractanți 4
ATRIA CONCEPT SRL CUI 35988245
HELIOS SECURITY SRL CUI RO 15950130
MAR - INA - PRODPREST SRL CUI RO 5202760
OTIS LIFT SRL CUI RO 7782044
Valoare atribuită
16.636.486,07 RON
din 22.506.126 RON estimat
26,1%
Adjudecat la 73,9% din estimat · economie 5.869.639,93 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.