Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat

Lucrări de modernizare, reconfigurare, asigurare a redundantei si securizare suplimentară a rețelei de date a Consiliul Judeţean Cluj

Număr anunț
SCN1158191
Autoritate contractantă
JUDETUL CLUJ (CONSILIUL JUDETEAN) (CUI 4288110)
Furnizor / câștigător
ROOT SECURITY SRL (CUI 30450600)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.900.000 RON
Valoare atribuită
7.862.358 RON 0,5% sub estimat
Data publicării
27.01.2025 09:28
Anunț de atribuire
SCNA1117639
Termen limită
17.02.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1235930

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROOT SECURITY SRL CUI RO30450600

Valoare atribuită

7.862.358 RON

din 7.900.000 RON estimat 0,5%

Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 37.642 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.