Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 16,3% sub estimat
Furnizare de "Articole consumabile pentru imprimante"
- Număr anunț
- SCN1158184
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BRAILA (CUI 4205670)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.080.229 RON
- Valoare atribuită
- 904.067,56 RON 16,3% sub estimat
- Data publicării
- 27.01.2025 08:30
- Anunț de atribuire
- SCNA1120246
- Termen limită
- 08.04.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1235922
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI_semnat.pdf
- FisaDate_DF1235922.pdf
- Formulare_semnat.docx.p7s
- INSTRUCTIUNI CATRE OFERTANTI_semnat.pdf
- MODEL DE CONTRACT_semnat.pdf
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MIDA SOFT BUSINESS SRL CUI RO 16005870
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PANCRONEX SA CUI RO 4719476
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ESTICO SRL CUI RO 1094402
Valoare atribuită
904.067,56 RON
din 1.080.229 RON estimat
16,3%
Adjudecat la 83,7% din estimat · economie 176.161,44 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.