Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,9% sub estimat
LUCRARI DE REPARATII STRADA GENERAL VASILE MILEA
- Număr anunț
- SCN1158265
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BRAD (PRIMARIA MUNICIPIULUI BRAD) (CUI 4374962)
- Furnizor / câștigător
- PROACTIV SRL (CUI 17161508)
- Cod CPV
- 45233141-9 · Lucrari de intretinere a drumurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 598.479,35 RON
- Valoare atribuită
- 533.161,26 RON 10,9% sub estimat
- Data publicării
- 28.01.2025 13:14
- Anunț de atribuire
- SCNA1120794
- Termen limită
- 21.02.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1235933
Documente
Documentația de atribuire
- Amplasament.pdf.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- DRAFT CONTRACT.docx.p7s
- FisaDate_DF1235933.pdf
- Formulare Brad.doc.p7s
- Instructiuni pentru candidati.pdf.p7s
- Lista de cantitati.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROACTIV SRL CUI RO17161508
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
BA&CO GROUP S.R.L. CUI RO35153767
Valoare atribuită
533.161,26 RON
din 598.479,35 RON estimat
10,9%
Adjudecat la 89,1% din estimat · economie 65.318,09 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.