Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 12,0% sub estimat
Servicii de curatenie si intretinere 2025
- Număr anunț
- SCN1158256
- Autoritate contractantă
- Ministerul Justitiei (CUI 4265841)
- Furnizor / câștigător
- IGIENA SERV SRL (CUI 12250620)
- Cod CPV
- 90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 656.400 RON
- Valoare atribuită
- 577.504,18 RON 12,0% sub estimat
- Data publicării
- 28.01.2025 10:58
- Anunț de atribuire
- SCNA1121023
- Termen limită
- 17.02.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1236091
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa GDPR la contract.docx.p7s
- Caiet de sarcini curatenie 2025.docx.p7s
- FisaDate_DF1236091.pdf
- Formulare curatenie.DOCX.p7s
- Instructiuni-catre-ofertanti.docx.p7s
- Model contract curatenie.DOCX.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
IGIENA SERV SRL CUI RO 12250620
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CIP AVANTAJ SRL CUI 18605579
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
EUROTOTAL COMP SRL CUI RO 5324539
Valoare atribuită
577.504,18 RON
din 656.400 RON estimat
12,0%
Adjudecat la 88,0% din estimat · economie 78.895,82 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.