Atribuită Anunț de participare

FURNIZARE MEDICAMENTE

Număr anunț
SCN1158248
Autoritate contractantă
Centrul de Asistenta Medico-Sociala Bacesti (CUI 16385442)
Furnizor / câștigător
GEONET SRL (CUI 13884170)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
698.967 RON
Valoare atribuită
703.401,86 RON
Data publicării
28.01.2025 10:18
Anunț de atribuire
SCNA1118515
Termen limită
17.02.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1236024

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
GEONET SRL CUI 13884170
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

703.401,86 RON

din 698.967 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.