Atribuită Anunț de participare

Acord-cadru de furnizare pentru Consumabile în cadrul Programului Național de Diabet Zaharat pe o perioada de 12 de luni

Număr anunț
SCN1158245
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Odorheiu Secuiesc (CUI 4245259)
Furnizor / câștigător
MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
Cod CPV
35125110-0 · Senzori biometrici (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
854.859,20 RON
Valoare atribuită
854.859,20 RON
Data publicării
28.01.2025 09:58
Anunț de atribuire
SCNA1117706
Termen limită
06.02.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1236025

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Adjudecat: 854.859,20 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lotul nr. 1 Consumabile sistem de monitorizare continua a glice… DEYAN KRAFT MEDICAL 317.647,20 RON
2 Consumabile sistem de monitorizare continua a glicemiei si pomp… MEDTRONIC ROMANIA SRL 537.212 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

854.859,20 RON

din 854.859,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.