Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat

Service instalatii de sterilizare, masini de spalat instrumentar, ploscare si accesorii aferente sterilizarii

Număr anunț
SCN1158220
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
Furnizor / câștigător
RAFI MEDICAL S.R.L. (CUI 9245101)
Cod CPV
50421000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
585.900 RON
Valoare atribuită
583.380 RON 0,4% sub estimat
Data publicării
28.01.2025 07:28
Anunț de atribuire
SCNA1117887
Termen limită
10.02.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1236031

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 585.900 RON Adjudecat: 583.380 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Service Instalații sterilizare cu accesorii 295.200 RON RAFI MEDICAL 295.200 RON
2 Service Instalații de sterilizare, ploscare și mașini de spălat… 290.700 RON Tehnoplus Medical Service 288.180 RON ↓0,9%

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
RAFI MEDICAL S.R.L. CUI RO 9245101
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

583.380 RON

din 585.900 RON estimat 0,4%

Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 2.520 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.