Atribuită
Anunț de participare
Achiziționare echipamente și accesorii IT, în cadrul proiectului ” Sistem inteligent de management local în comuna Satulung, județ Maramureș”
- Număr anunț
- SCN1158328
- Autoritate contractantă
- COMUNA SATULUNG (CUI 3626905)
- Furnizor / câștigător
- B.N.BUSINESS SRL (CUI 10933694)
- Cod CPV
- 30141200-1 · Calculatoare de birou (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 680.000 RON
- Valoare atribuită
- 679.829 RON
- Data publicării
- 29.01.2025 20:45
- Anunț de atribuire
- SCNA1118544
- Termen limită
- 10.02.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1236225
Documente
Documentația de atribuire
- CS digitale C10_Satulung_rev1_-semnat.pdf.p7s
- Draft contract de achizitie echipamente IT_C10_Satulung.doc
- FisaDate_DF1236225.pdf
- Sectiunea-VI.1-Propunere-financiara-1.xlsx
- Sectiunea-VI.2-Formular-propunere-tehnica.docx
- Sectiunea-VI-Formulare-si-modele-documente (1).doc
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
B.N.BUSINESS SRL CUI RO 10933694
Valoare atribuită
679.829 RON
din 680.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro