Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 26,1% sub estimat

Achizitie de Contoare statice monofazate, monotarif

Număr anunț
CN1001904
Autoritate contractantă
RETELE ELECTRICE ROMANIA S.A. (CUI RO14507322)
Furnizor / câștigător
AEM SA (CUI 22362524)
Cod CPV
38552000-9 · Contoare electronice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura competitiva cu negociere
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.609.600 RON
Valoare atribuită
7.096.740 RON 26,1% sub estimat
Data publicării
30.06.2018 01:43
Anunț de atribuire
CAN1027649
Termen limită
10.08.2018 12:01
Număr TED (JOUE)
2018/S 124-283317
Documentație de atribuire
DF1013258

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
AEM SA CUI 22362524
Oferta 2 Individuala
Ofertant
ENERGOBIT S.A. CUI RO 211717
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1

Valoare atribuită

7.096.740 RON

din 9.609.600 RON estimat 26,1%

Adjudecat la 73,9% din estimat · economie 2.512.860 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.