Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 56,6% sub estimat

Furnizare SENZORI DIGITALI pentru dotarea laboratoare multidisciplinare (Reluare Lot 6) în cadrul proiectului ”Dotarea cu mobilier, materiale didactice și echipamente digitale a unităților de învățământ preuniversitar și a unităților conexe din județul Giurgiu - F-PNRR-Dotari-2023-6228”

Număr anunț
SCN1158373
Autoritate contractantă
JUDETUL GIURGIU (CUI 4938042)
Furnizor / câștigător
SAFETY TECHNOLOGY S.R.L. (CUI 25146010)
Cod CPV
35125100-7 · Senzori (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
341.732,40 RON
Valoare atribuită
148.315,50 RON 56,6% sub estimat
Data publicării
30.01.2025 16:16
Anunț de atribuire
SCNA1126756
Termen limită
25.02.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1236336

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
ONE BAKERY S.R.L. CUI 46259810
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

148.315,50 RON

din 341.732,40 RON estimat 56,6%

Adjudecat la 43,4% din estimat · economie 193.416,90 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.