Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Asistență tehnică pentru Supervizarea Lucrărilor din cadrul proiectului „Fazarea Proiectului Modernizarea Infrastructurii de Apă și Apă Uzată în Județul Caraș-Severin” CS-SC-12
- Număr anunț
- SCN1158371
- Autoritate contractantă
- S.C. AQUACARAS S.A. (CUI 16868757)
- Furnizor / câștigător
- ROMAIR CONSULTING SRL (CUI 10182058)
- Cod CPV
- 71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.186.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.181.030 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 30.01.2025 16:07
- Anunț de atribuire
- SCNA1117775
- Termen limită
- 17.02.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1236254
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1236254.pdf
- Sectiunea I - Fisa de date_Anexa.pdf.p7s
- Sectiunea II - Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Sectiunea III - Formulare.docx.p7s
- Sectiunea IV - 1.Acord contractual.pdf.p7s
- Sectiunea IV - 2.Conditii generale contract.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMAIR CONSULTING SRL CUI RO10182058
Valoare atribuită
2.181.030 RON
din 2.186.000 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 4.970 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.