Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 40,5% sub estimat
Execuție lucrări pentru obiectivul ,, Modernizare sistem iluminat public în oraș Târgu Frumos, județul Iași” Valoarea estimata totala este de: 2.365.990,07 lei fara TVA
- Număr anunț
- SCN1158362
- Autoritate contractantă
- ORASUL TARGU FRUMOS (CUI 4541068)
- Furnizor / câștigător
- ELBA-COM SA (CUI 13108765)
- Cod CPV
- 45316000-5 · Lucrari de instalare de sisteme de iluminare si de semnalizare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.365.990,07 RON
- Valoare atribuită
- 1.407.164,81 RON 40,5% sub estimat
- Data publicării
- 30.01.2025 14:21
- Anunț de atribuire
- SCNA1132781
- Termen limită
- 10.04.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1236270
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini procedura modernizare iluminat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1236270.pdf
- Formulare (1).docx.p7s
- PDF Draft Contract lucrari ILUMINAT PUBLIC .pdf.p7s
- Targu Frumos DTAC SSV (1).pdf.p7s
- Targu Frumos PTh SSV.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELBA-COM SA CUI RO 13108765
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
VODAFONE ROMANIA SA CUI RO 8971726
Subcontractanți 1
URBIOLED SRL CUI 32614831
Valoare atribuită
1.407.164,81 RON
din 2.365.990,07 RON estimat
40,5%
Adjudecat la 59,5% din estimat · economie 958.825,26 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.