Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 21,1% sub estimat

Furnizare seminte de floarea soarelui si porumb

Număr anunț
SCN1158358
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiintele Vietii "Regele Mihai I"din Timisoara (CUI 3487181)
Furnizor / câștigător
S M RECOSEMTRACT SRL (CUI 6553280)
Cod CPV
03111000-2 · Seminte (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
509.611 RON
Valoare atribuită
402.203 RON 21,1% sub estimat
Data publicării
30.01.2025 13:46
Anunț de atribuire
SCNA1119851
Termen limită
17.02.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1236249

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 509.611 RON Adjudecat: 402.203 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Furnizare seminte de floarea soarelui 211.155 RON S.C. S M RECOSEMTRACT S.R.L. 402.203 RON
2 Furnizare seminte de porumb 298.456 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
S M RECOSEMTRACT SRL CUI RO 6553280
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
PROSEMENTI SRL CUI RO 25034130
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

402.203 RON

din 509.611 RON estimat 21,1%

Adjudecat la 78,9% din estimat · economie 107.408 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.