Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 15,3% sub estimat
Execuție lucrări pentru modernizarea serviciului de iluminat public în Municipiul Turnu Măgurele Etapa II
- Număr anunț
- SCN1158355
- Autoritate contractantă
- Primaria Turnu Magurele (CUI 4253731)
- Cod CPV
- 45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.022.300 RON
- Valoare atribuită
- 3.408.339,58 RON 15,3% sub estimat
- Data publicării
- 30.01.2025 12:12
- Anunț de atribuire
- SCNA1136087
- Termen limită
- 04.11.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1236251
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
URBIO DOWNSTREAM S.R.L. CUI RO27884111
Terți susținători 1
URBIOLED SRL CUI 32614831
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ELBI ENERGY PROJECTS S.R.L. CUI RO41166842
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
RAC CONSTRUCT MORENI SRL CUI 28226645
Valoare atribuită
3.408.339,58 RON
din 4.022.300 RON estimat
15,3%
Adjudecat la 84,7% din estimat · economie 613.960,42 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.