Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 90,0% sub estimat
Acord-cadru de furnizare „Echipamente de protecție (acoperitoritoare de protecție pentru încălțăminte de unică folosință)”
- Număr anunț
- SCN1158428
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Boli infectioase si Psihiatrie Baia Mare (CUI 3627501)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA BRIO MEDICAL SRL (CUI 15788340)
- Cod CPV
- 18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 750.000 RON
- Valoare atribuită
- 75.000 RON 90,0% sub estimat
- Data publicării
- 31.01.2025 15:06
- Anunț de atribuire
- SCNA1119676
- Termen limită
- 17.02.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1236476
Documente
Documentația de atribuire
- 2.1. Caiet de sarcini - Anexa 1 - specif tehnice - echip protectie.pdf.p7s
- 2.2. Caiet de sarcini - Anexa 2 - Cantit - Valori - echip protectie.pdf.p7s
- 3-5. Documente.rar
- FisaDate_DF1236476.pdf
DUAE
Participanți · 8 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CRIO - 2 SRL CUI RO 4414293
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALPHA BRIO MEDICAL SRL CUI RO 15788340
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEGACONS-BRILLAGO SRL CUI 26560036
Valoare atribuită
75.000 RON
din 750.000 RON estimat
90,0%
Adjudecat la 10,0% din estimat · economie 675.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.