Atribuită
Anunț de participare
Executie lucrari pentru obiectivul de investitii "MODERNIZARE DRUMURI DE INTERES LOCAL IN COMUNA VALEA MOLDOVEI, JUDETUL SUCEAVA"
- Număr anunț
- SCN1158413
- Autoritate contractantă
- COMUNA VALEA MOLDOVEI (PRIMARIA COMUNEI VALEA MOLDOVEI SUCEAVA) (CUI 4326957)
- Furnizor / câștigător
- IOSIMAR SRL (CUI 17638616)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.046.253,79 RON
- Valoare atribuită
- 5.045.239,22 RON
- Data publicării
- 31.01.2025 13:06
- Anunț de atribuire
- SCNA1123912
- Termen limită
- 19.02.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1235907
Documente
Documentația de atribuire
- 10.Liste fara valori.pdf.p7s
- 1.Parte scrisa 1.pdf.p7s
- 2 Caiet de sarcini .pdf.p7s
- 2.Parte scrisa 2.pdf.p7s
- 3 Formular Propunere tehnica.docx.p7s
- 3.Parte scrisa 3.pdf.p7s
- 4.1 Acord Contractual executie drumuri.doc.p7s
- 4.2 Conditii specifice contract- drumuri.docx.p7s
- 4.3 Contract executie - conditii generale- drumuri.docx.p7s
- 4.Parte desenata 1.pdf.p7s
- 5 Formulare si modele completata.doc.p7s
- 5.Parte desenata 2.pdf.p7s
- 6.Parte desenata 3.pdf.p7s
- 7.Parte desenata 4.pdf.p7s
- 8.Parte desenata 5.pdf.p7s
- 9.Parte desenata 6.pdf.p7s
- FisaDate_DF1235907.pdf
DUAE
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
IOSIMAR SRL CUI RO 17638616
Subcontractanți 1
ELBI SA CUI RO 733362
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
CONSTRUCTII MONTAJ AG S.R.L. CUI RO 36948656
Valoare atribuită
5.045.239,22 RON
din 5.046.253,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro