Anulată Anunț de participare

Furnizare echipamente digitale pentru unitățile de învățământ din cadrul proiectului „DOTAREA CU MOBILIER, MATERIALE DIDACTICE ȘI ECHIPAMENTE A ȘCOLII GIMNAZIALE NR. 1 VALCĂU DE JOS”, cod F-PNRR-Dotari-2023-2919”, derulat prin Planul Național de Redresare și Reziliență (PNRR), Componenta C15: Educație

Număr anunț
SCN1158444
Autoritate contractantă
Comuna Valcau de Jos (Primaria Valcau de Jos Jud. Salaj) (CUI 4291930)
Cod CPV
30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
414.171,38 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
01.02.2025 14:14
Anunț de atribuire
SCNA1121438
Termen limită
20.02.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1236513

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (3)

Estimat: 414.171,38 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Laborator de informatică 88.540,20 RON Anulat
2 Săli de clasă 296.117,78 RON Anulat
3 Laborator de științe 29.513,40 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.