Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 19,8% sub estimat
Execuție lucrări pentru obiectivul „EXTINDERE RETELE GAZE IN COMUNA SIEU MAGHERUS, JUDETUL BISTRITA-NASAUD, LOCALITATEA CRAINIMAT”
- Număr anunț
- SCN1158495
- Autoritate contractantă
- Comuna Sieu Magherus (Consiliul local Sieu Magherus) (CUI 4426972)
- Furnizor / câștigător
- DIANOVA INSTAL SRL (CUI 16523677)
- Cod CPV
- 45231221-0 · Lucrari de constructii de conducte de alimentare cu gaz (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.056.997 RON
- Valoare atribuită
- 2.451.678,31 RON 19,8% sub estimat
- Data publicării
- 03.02.2025 19:19
- Anunț de atribuire
- SCNA1120872
- Termen limită
- 28.02.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1236619
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI.pdf
- CONTRACT DE LUCRARI.pdf
- FisaDate_DF1236619.pdf
- FORMULARE.pdf
- parte desenata.rar
- parte scrisa.rar
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DIANOVA INSTAL SRL CUI 16523677
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ADALDE S.R.L. CUI RO34932599
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
SABISOR SRL CUI RO16839050
Valoare atribuită
2.451.678,31 RON
din 3.056.997 RON estimat
19,8%
Adjudecat la 80,2% din estimat · economie 605.318,69 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.