Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

CONTRACT DE ACHIZIȚIONARE FIERASTRAU AUTOMAT PT DEBITAT IN PACHET - 2 BUC

Număr anunț
SCN1158471
Autoritate contractantă
CARFIL SA (CUI RO13945863)
Furnizor / câștigător
VIGRA MARKETING & SERVICES SRL (CUI 15143726)
Cod CPV
42600000-2 · Masini-unelte (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
400.000 RON
Valoare atribuită
399.000 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
03.02.2025 12:37
Anunț de atribuire
SCNA1121520
Termen limită
24.02.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1236435

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

399.000 RON

din 400.000 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 1.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.