- Număr anunț
- CN1001888
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic "Prof.Dr.Th.Burghele (CUI 4283538)
- Furnizor / câștigător
- BIOLIFE GRUP SRL (CUI 15487975)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.934.112 RON
- Data publicării
- 30.06.2018 01:39
- Anunț de atribuire
- CAN1015468
- Termen limită
- 30.07.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 124-281775
- Documentație de atribuire
- DF1011934
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1011934.pdf
- Formulare.doc.p7s
- MODEL Acord Cadru.doc.p7s
- MODEL CONTRACT SUBSECV. FURNIZARE.doc.p7s
DUAE
Loturi (14)
Estimat: 1.094.352 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Alcool sanitar | 89.280 RON | — | |
| 2 | Acoperitor masa instrumente | 51.408 RON | BIOLIFE GRUP S.R.L. | — |
| 3 | Ace intramusculare | 17.280 RON | — | |
| 5 | Catetere venoase | 43.008 RON | CO&CO Consumer 2002 S.R.L. | — |
| 6 | Cearsaf de examinare | 100.800 RON | — | |
| 8 | Trusa pentru transfuzie | 13.056 RON | — | |
| 12 | Lame de bisturiu | 20.160 RON | SANTOMED S.R.L. | — |
| 13 | Manusi chirurgicale | 436.800 RON | — | |
| 15 | Sonde Nelaton | 17.280 RON | CRIO - 2 S.R.L. | — |
| 16 | Covorase antibacterieni decontaminare (30 foite/set) | 57.600 RON | — | |
| 17 | Materiale sanitare de unica folosinta | 120.000 RON | — | |
| 18 | Masti chirurgicale | 9.600 RON | VETRO DESIGN S.R.L. | — |
| 19 | Clisma lax | 111.600 RON | LORD MEDICAL S.R.L. | — |
| 20 | Gel ecograf | 6.480 RON | — |
Participanți · 31 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CO & CO CONSUMER 2002 SRL CUI RO 14934994
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
SANTOMED S.R.L. CUI RO 13642843
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant
CRIO - 2 SRL CUI RO 4414293
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.