Atribuită
Anunț de participare
TRUSE de detectie biochimie urinară + sediment urinar
- Număr anunț
- SCN1158524
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC "IOAN LASCAR" COMANESTI (CUI 4353056)
- Furnizor / câștigător
- CLINI LAB SRL (CUI 3102218)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 54.025 RON
- Valoare atribuită
- 54.025 RON
- Data publicării
- 04.02.2025 14:31
- Anunț de atribuire
- SCNA1117773
- Termen limită
- 17.02.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1236626
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7m
- Declaratie-semnat.pdf.p7m
- FisaDate_DF1236626.pdf
- Formulare -semnat.pdf.p7m
- Model contract-semnat.pdf.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CLINI LAB SRL CUI RO 3102218
Valoare atribuită
54.025 RON
din 54.025 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro